World Mobil - Öğrenci Kredi Kartı | Playcard

World Mobil

World Mobil

Akıllı Alışverişin Yeni Adı: World Mobil!

World Mobil senin için yenilendi! Yepyeni World Mobil ile World’ün tüm kampanyalarına ulaşabilir, kampanyalardaki kazanımlarını takip edebilir, Yapı Kredi kredi kartı ve banka kartlarını dilediğin gibi yönetip birçok kart işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. World Mobil’e T.C. kimlik numaran veya kullanıcı kodun ve Yapı Kredi Mobil/Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığın şifren ile girebilirsin. Üstelik şifren yoksa World Mobil’den hemen şifreni oluşturabilirsin.

World Mobil ile Neler Yapabilirsin?

Fırsatlar menüsünden World’ün tüm kampanyalarına ve sana özel fırsatlara ulaşabilir, kampanyalara tek tuşla katılabilir, kampanyalardaki kazanımlarının her aşamasını izleyip ne kadar puan kazandığını takip edebilirsin.

Kazandıklarım menüsünden kredi kartlarınla yaptığın işlemlerini ve kampanyalardan kazandığın, harcadığın ve kullanılabilir puanlarını ve kazandığın indirimleri görüntüleyebilirsin.

Yapı Kredi Pay menüsünden QR Kod ile Ödeme özelliği sayesinde kart bilgilerini girmene gerek kalmadan internet alışverişlerini tamamlayabilirsin. Android cihazların ile yapabileceğin Mobil Ödeme özelliği sayesinde cihazını temassız POS’a yaklaştırarak alışverişini gerçekleştirebilirsin. Üstelik 90 TL ve altı temassız işlemlerini şifreye ve imzaya gerek duymadan tamamlayabilirsin.

Kartlarım menüsünden Yapı Kredi kredi kartlarına ait limit, borç, hesap kesim tarihi, banka kartlarına ait bakiye, IBAN numarası ve daha birçok bilgiye erişebilirsin. Kartlarına ait işlemlerini inceleyebilir, limit artırma, harcama erteleme, kart şifresi belirleme gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Profilim menüsünden ilgilendiğin marka ve sektörlerle ilgili seçimlerini güncelleyebilir, kampanya, lokasyon bildirim izinlerini düzenleyebilir ve Akıllı Asistan talimatı tanımlayabilirsin.

Şimdi World Mobil ile akıllı alışveriş devri!

World Mobil Nasıl Yüklenir?

iPhone, Android cihazlara özel hazırlanmış World Mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. iPhone uygulamalarını AppStore’dan, Android uygulamasını GooglePlay’den indirebilirsiniz.

iPhone’a özel World Mobil uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.

Android cihazlara özel World Mobil uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.