Sinan Akçıl’la sahnede birlikte şarkı söyle, konser kaydını tüm Türkiye izlesin! | Playcard

Sinan Akçıl’la sahnede birlikte şarkı söyle, konser kaydını tüm Türkiye izlesin!

Sinan Akçıl’la sahnede birlikte şarkı söyle, konser kaydını tüm Türkiye izlesin!

Hemen en sevdiğin şarkıyı söylediğin bir video çek ve #eniyişarkı hashtag’i ile Facebook ya da Twitter hesabından paylaş!

Üstelik konser kaydın Karnaval TV’de yayınlansın, tüm Türkiye seni izlesin.

Kampanya koşulları

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsun?

Kampanya Koşulları
 • Yarışma, 23.11.2015-06.12.2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • Yarışma kapsamında, katılımcılardan Süper FM radyo kanalının sosyal medya adresi olan facebook ve twitter adresine “en iyi şarkı” etiketi  ve direkt mesaj yoluyla kendilerinin  seçecekleri bir şarkıyı seslendirdikleri bir videolarını yüklemeleri istenecektir. Buna ek olarak Super FM programcısı olan Duygu Özkan’ın kendi sosyal medya hesabı olan @duyguozkancom adresine de paylaşılması gerekmektedir.
 • Yarışma sonucunda kazanan talihli Sinan Akçıl tarafından belirlenecek olup; talihli, Sinan Akçıl’ın bir konserinde
 • Sinan Akçıl ile birlikte sahneye çıkma ve birlikte bir şarkı seslendirme hakkı kazanacaktır. Kazanan kişiye Karnaval tarafından Facebook veya Twitter üzerinden Direct Message aracılığıyla ulaşılacaktır.
 • Yarışma kapsamında Sinan Akçıl tarafından 1 asil ve 2 yedek talihli seçilecek olup, kazanan asile 12 saat içinde ulaşılamaz (talihlinin direct message yoluyla kendisine gönderilen talimatlara uygun hareket etmemesi durumu da dahildir) veya asil ödülü kullanamayacak durumda olursa; talihlinin hakkı, sanatçı tarafından belirlenecek olan yedek talihliye geçecektir.
 • Talihlinin Türkiye içindeki ulaşım ve konaklama masrafları Yapı Kredi tarafından karşılanacaktır. Talihlinin yarışmaya yurt dışından katılarak kazanması durumunda kendi imkanları ile Türkiye’ye ulaşımını takiben Türkiye’deki ulaşım masrafları Yapı Kredi tarafından karşılanır. Talihlinin kişisel harcamaları kendisine aittir.
 • Talihlinin Sinan Akçıl ile beraber bir şarkı seslendireceği konserin tarihi, Sinan Akçıl ile Karnaval tarafından belirlenecek olup; ilan edilen konser tarihi değiştirilebilecektir. Talihlinin herhangi bir sebeple konser tarihinde konser mekanında bulunamaması durumunda, talihli yarışma ile kazanmış olduğu hakkını kaybedecek olup; bu hak kaybı sebebiyle Karnaval veya Yapı Kredi’den herhangi bir talepte bulunmayacaktır.
 • Yarışmayı kazanan talihli, Aralık 2015’te, Süper FM radyo kanalında Duygu Özkan’ın Instagram hesabı ile playcard.com.tr’den duyurulacaktır. Talihli, Karnaval ve Yapı Kredi duyuru yapmadan, Facebook, Twitter, Instagram dahil hiçbir ortamda yarışma sonucu veya konser ile ilgili bilgi içeren paylaşım yapamaz.
 • Katılımcıların yarışmaya katılmış sayılabilmesi ve paylaşımların değerlendirmeye alınabilmesi için katılımcının herkese açık bir Facebook ve Twitter hesabının olması gerekmektedir.
 • Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamazlar.
 • Katılımcılar paylaştıkları videoların Karnaval Platformu (Karnaval Medya’ya ait www.karnaval.com alan adlı internet sitesi (Karnaval.com), Karnaval TV, anılan internet sitesiyle ilgili mevcut ve oluşturulabilecek mobil uygulamalar dâhil her türlü uygulama, teslim yöntemi ve cihazı kapsayan platform ile bu platforma veya bu platform üzerinden yayın yapan radyo kanallarına ilişkin olarak oluşturulmuş Twitter, Facebook ve Instagram dahil tüm sosyal medya hesapları) ile YKB Platformu’nda (Yapı Kredi tarafından işletilen www.playcard.com.tr alan adlı internet sitesi ile bu internet sitesine özgülenmiş Twitter, Facebook ve Instagram hesapları) tutulmasına izin vermiş sayılır. Katılımcılar, paylaştıkları videoları silseler dahi, bu videoların anılan platformlarda kayıt altına alınmış olacağını ve yine bu platformlar dahilinde yayınlanmak suretiyle kullanılabileceğini kabul etmiş sayılırlar.
 • Talihli, konser sırasındaki görüntülerinin Karnaval tarafından çekilerek klip haline getirilmesine ve çekilen klibin, tek başına veya talihli tarafından yarışma kapsamında paylaşılan video kaydı ile harmanlanarak, Karnaval TV başta olmak üzere tüm Karnaval Platformu’nda ve YKB Platformu’nda yayınlanmasına; söz konusu klipte görüntülerinin kullanılmasına peşinen muvafakat etmektedir.
 • Talihli isminin, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Karnaval tarafından açıklanmasını kabul eder. Talihli yarışmaya katılarak, Yapı Kredi ve Karnaval’ın yarışma ile ilişkili tüm tanıtım, halkla ilişkiler etkinliği ve/veya medya için (internet siteleri, cep telefonu, tablet, televizyon, radyo ve basın dahil olmak üzere tüm mecralar) hazırlanan materyallerde, adının, fotoğrafının, resminin, video görüntüsünün veya alınan ses kaydının, biyografi bilgisinin veya diğer benzer verilerin ve/veya ödül bilgilerinin, kısmen veya tamamen kişisel beyanlarının (ve/veya herhangi bir montajlanmış kısmının) yayınlanmasına koşulsuz, bedelsiz ve daimi olarak muvafakat etmiştir.
 • Yarışmaya; Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.,Karnaval ve Netfork çalışanları katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
 • Kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
 • Kampanya esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin yarışma kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. Karnaval veya Yapı Kredi, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir sosyal medya  hesabının zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Karnaval veya Yapı Kredi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Karnaval, talihlinin açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında veya sosyal medya hesaplarında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
 • İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.
 • Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.