Play Visa ile Dubai Shopping Fest'te her şey mümkün! | Playcard

Play Visa ile Dubai Shopping Fest'te her şey mümkün!

Play Visa ile Dubai Shopping Fest'te her şey mümkün!

Play Visa kredi kartınla Dubai Shopping Fest'te yapacağın harcamaların ile özel indirim fırsatları kazanabilirsin.

Kampanya koşulları

Detaylı bilgi

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsun?

Kampanya Koşulları
 • 1 Ocak – 1 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, katılımcılar akıllı telefon, lüks kol saati, akşam yemeği gibi farklı kategorilerden ürünlere inanılmaz indirimlerle sahip olma şansı yakalayacak.
 • Kampanyaya katılmak isteyen katılımcılar www.visamiddleeast.com/dsf adresine kayıt olmalıdır.
 • Visa, kampanya dönemi boyunca katılımcılara her gün günün promosyonunu özetleyen ve katılımcılara cevap göndermeye başlayabilecekleri saati bildiren bir SMS ve eposta gönderecektir.
 • Katılımcıların aynı gün içinde belirtilen saatte kendilerine gelen SMS ya da eposta’da yer alan link üzerinden cevap vermesi gerekecektir.
 • İlk yanıt veren, fırsatlardan ilk yararlanır hizmet esasına göre, belirlenen sayıdaki katılımcılara günün indiriminden yararlanmalarını sağlayacak kampanya kodu gönderilecektir.
 • Kampanyanın parçası olan indirimlerin herhangi birinden yararlanmak için, katılımcıların fiziksel olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde bulunmaları gerekmektedir.
Detaylı Bilgi
 • Genel Bakış

  Bu sene düzenlenecek Dubai Shopping Festival’e  (“DSF” olarak anılacaktır) kaydınızı yapın, Visa Middle East’den (Ortadoğu) her gün gelecek SMS ve epostalara yanıt verin ve alışverişlerinizde, seyahatlerinizde ve çok daha fazlasında inanılmaz indirimler kazanma şansına sahip olun!
 • Katılım Koşulları

  Katılımcıların (“Katılımcılar” olarak anılacaktır) en az 21 yaşında olması, Visa Kart sahibi olması (kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart ya da ticari kart dahil) ve bu kampanyanın geçerli olduğu süre içinde kampanyanın parçası olan indirimlerin herhangi birinden yararlanmak için fiziksel olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde bulunmaları gerekmektedir. 16-21 yaş arasındaki katılım şartlarının yaş kısmı dışındakileri yerine getirenlerin Kampanya’ya katılabilmeleri ve/veya Kampanya dahilindeki indirimlerden yararlanabilmeleri için ebeveynlerinin iznini içeren muvafakatnameyi sunmaları gerekmektedir. Katılımcıların bu Kampanyaya kayıt olabilmeleri için Visa Ortadoğu’ya kişisel kimlik bilgilerini (ad-soyad, doğum tarihi, email adresi, ikamet ettiği ülke ve cep telefonu) sunmaları gerekmektedir. ‘Visa Dubai Shopping Festival 2016 Kampanyası’na (“Kampanya” olarak anılacaktır) katılanlar, işbu belgeyi (“Hüküm ve Koşullar” olarak anılacaktır) okumakla ve Kampanya’nın herhangi bir bölümüne katıldıklarında işbu Hüküm ve Koşullara uymayı taahhüt etmiş sayılacaklardır.

  Hüküm ve Koşulları ya da bu Hüküm ve Koşulların özünü ihlal eden (ya da ihlal etmeye teşebbüs eden) Katılımcılar Kampanya’ya katılım haklarını otomatik olarak kaybeder (ve Visa’yla SMS, eposta ve diğer iletişim araçları ile iletişim kurması engellenebilir) ve “Kampanyaya Katılımı Uygun Olmayan Kişiler” olarak nitelenir.

  Visa grup şirketleri, BBDO, G2, Starcom ve Proximity’nin çalışanları, memurları, direktörleri, müşteri temsilcileri, müdürleri ve sözkonusu şirketlerle yasal olarak yakından ilişkisi olan diğer kişiler de “Kampanyaya Katılımı Uygun Olmayan Kişiler” olarak nitelenir.  
 • Kampanya

  a)    Kampanya Dönemi (“Kampanya Dönemi” olarak anılacaktır) 1 Ocak 2016 tarihinde saat 00.01’de (+4 GMT) başlayacak ve 1 Şubat 2016 tarihinde saat 23.59’da (+4 GMT) sona erecektir. Kampanyanın başlama tarihinden önce, Katılımcılar kişisel kimlik bilgilerini (genel anlamda isim, soyadı, eposta adresi, telefon numarası, doğum tarihi, adres ve yaşadıkları ülke) www.visamiddleeast.com/dsf sitesine girmeye başlayabilir. Katılımcılar Kampanya Dönemi sonuna kadar Kampanya’ya katılım için kayıt yapmaya devam edebilir. Kampanya Dönemi boyunca her gün saat 12.00’den (+4 GMT) önce Visa tüm kayıtlı Katılımcılara bir SMS ve eposta gönderecektir. Sözkonusu SMS ve epostalar günün promosyonunu özetleyecek (örn; “ yalnızca 5.000 AED karşılığında lüks bir kol saati satın almak için bir indirim makbuzu alın” ya da “bir sinema bileti fiyatına iki sinema bileti alın”)  ve Katılımcılara cevap göndermeye balşayabilecekleri saati bildirecektir. Katılımcıların aynı gün içinde belirtilen saatte kendilerine gelen SMS ya da eposta’da yer alan link üzerinden cevap vermesi gerekecektir. Gün içinde sunulan indirim kampanyalarına ve promosyonlara bağlı olarak, belirlenen sayıdaki katılımcılara, cevap verme sırasına göre günün indiriminden yararlanmalarını sağlayacak kampanya kodu gönderilecektir.

  b)    Alıcıların Seçilmesi.  İndirim ya da promosyon kodu gönderilecek olan alıcıların seçilmesi tamamen ilk gelene ilk hizmet kuralına göre gerçekleştirilecektir ve hiçbir şans unsuru içermeyecektir. Alıcının kayıtlı telefonuna ya da eposta adresine indirim/promosyon kodunu içeren bir SMS ya da eposta gönderilecektir. Bu mesajlarda ayrıca sözkonusu indirim/promosyonla ilgili diğer bilgiler, yönergeler ya da varsa ilave koşulları içeren linkler yer alacaktır.  

  c)    İndirim ve Promosyonlar.  Indirim ve promosyonlar her gün değişiklik gösterir, ancak tüm indirim ve promosyonlar BAE’de Dubai’den satın alım için geçerli belirli ürün ya da hizmetler için indirim makbuzu düzenlenmesi şeklindedir. Sözkonusu indirimin ayrıntıları yalnızca indirimin geçerli olacağı gün açıklanacaktır. Visa’nın indirim tutarı da dahil bu ayrıntıları sözkonusu indirim, SMS ya da eposta ile geçerli olacağı gün açıklanmadan önce açıklama gibi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bazı durumlarda, indirimin kabul edilmesi, satın alma, olası iade ve kullanıma yönelik ek koşullar sözkonusu olabilecektir. Sözkonusu koşullar Alıcıya indirimden yararlanma hakkına sahip olduğu bildirildikten sonra iletilecektir.

 • Genel Olarak İndirimler

  a)    Bir indirim kodundan yararlanmak için, Alıcıların devlet tarafından düzenlenmiş bir kimlik (pasaport, ikametgah belgesi vb) belgesini satıcı firmanın Dubai’deki mağazasına/şubesine (aksi belirtilmedikçe) indirim kodu ile birlikte sunması gerekmektedir. İndirimler Alıcının ismine düzenlenmekte ve ekseriyetle noter aracılığıyla olsa dahi başka birine devredilememektedir.   İndirimler bütün ya da kısmi olarak üçüncü parti şahıslara satılamaz, devredilemez.  

  b)    İndirim kodunu içeren SMS’in içeriğinde aksi belirtilmedikçe, indirim kodlarının bizzat Alıcı tarafından indirime hak kazanıldığına dair bildirim alındıktan sonraki 72 saat içinde, belirtilmiş olan satıcıda kullanılması gerekmektedir.  Şayet bu indirim kodu Alıcı tarafından verilen 72 saatlik süre içinde kullanılmazsa, bu indirimden yararlanmak için bir başka Alıcı seçilebilecek ya da indirim kodunun kullanımı yasalar gereği iptal edilebilecektir.

  c)    Alıcıların geçerli bir Visa kartı kullanarak söz konusu indirimin geçerli olduğu ürün ya da hizmeti satın alması gerekmektedir. Visa ve/veya satıcı, Alıcının Visa Kart dışında bir ödeme aracıyla (nakit de dahil) ödeme yapmaya teşebbüs etmesi durumunda Alıcıyı indirimden yararlandırmama hakkını saklı tutar.

  d)    İndirim makbuzları nakte ya da nakite eşdeğer başka bir ödeme birimine çevrilemez.

  e)    Ürünlerin iadesi tamamen satıcının takdirine bağlıdır. Satıcı firmaların iade ilke ve koşulları aynen geçerli olacaktır. İadenin kabul edilmesi durumunda, Alıcı yalnızca sözkonusu indirimli ürün ya da hizmet için kendi cebinden çıkan tutarı geri alabilecektir. Alıcıların indirimli ürün ya da hizmeti satın almadan önce satıcı firmanın iade konusundaki ilke ve koşullarını incelemesi önerilir. İade işlemleri ile ilgili diğer şartlar belirli indirim ve promosyonlara yönelik ek koşullarda belirtilebilir.

  f)    Kampanyayı düzenleyen firma (Promotör) tarafından mecbur kılınması durumunda, Alıcılar sözkonusu indirim(ler) için makbuzları teslim almadan önce resmi bir izin belgesi doldurmak zorunda kalabilir. Böyle bir durumda sözkonusu izin belgesinin doldurulmaması indirim(ler)in geçersiz kılınmasına ya da Promotörün uygun görmesi durumunda tamamen iptal edilmesine (yasa ve yürütmelikler çerçevesinde) sebebiyet verebilir.

 • Genel Koşullar

  a)    Tüm Katılımcılar Kampanya’yla ilgili tanıtım çalışmalarında isimlerinin, kullanıcı adlarının ve girdikleri kayıtların kanunlar çerçevesinde kullanımına onay verir. Visa önceden bildirim yapmaksızın Alıcıların isimlerini yayınlama hakkını saklı tutar. Visa Katılımcıların fotoğraflarını kullanmadan önce gereken izni alacaktır.

  b)    Tüm Katılımcılar üçüncü parti web sitelerinin kullanımına ilişkin hüküm ve koşulların yanısıra, satıcı firmanın ilke ve kurallarına uymakla hükümlüdür. Kampanyanın işleyişine yönelik olarak işbu belgede yer alan hüküm ve koşullarda yer alan maddeler üçüncü parti web sitelerinin ya da satıcı firmanın çelişen ilke ve kurallarına göre üstün sayılacaktır.   

  c)    Aksi belirtilmedikçe, indirimli ürün ve hizmetlere yönelik olarak, ürünlerle ilgili tüm garantiler ve diğer tüketici hakları konuları satıcı (bazı durumlarda seyahat acentaları, restoranlar, oteller, oto galeriler de dahil) ile Alıcı arasında bağlayıcı olacaktır. Bazı indirimler için geçerli olan iptal ücreti, rezervasyonun kullanılmamasına dair cezai ücretler, vergiler ya da indirim kampanyası kapsamı dışındaki tüm masraflar Alıcıya aittir. Alıcı bir motorlu taşıt için indirim hakkı almışsa, tüm tescil ücretleri, lisans ücretleri, ihracat maliyetleri, sigorta ücretleri, benzin masrafları, Salik ya da araçtan doğan diğer masraflar Alıcıya ait olacaktır. Alıcı bir seyahat için indirim hakkı kazanmışsa, uluslararası/ülke içi seyahat için gerekli tüm prosedür ve işlemleri yerine getirmekle bizzat yükümlü olacaktır. Buna seyahat sigortasının yaptırılması, vize alımı ve seyahat için gerekli belgelerin edinilmesi dahildir.  

  d)    Katılımcılar Kampanyaya doğrudan ya da dolaylı olarak katılımlarından, herhangi bir indirimin kabulu ya da kullanımından, işbu Hüküm ve Koşulların ihlalinden (üçüncü kişi haklarına yönelik her tür garanti ve taahhüt dahil) ya da ihmal ya da sahtecilik içeren eylemlerden doğacak, herhangi bir sınırlama olmaksızın malvarlığına gelen zaraları, kişisel yaralanma ve ölüm  de dahil olmak üzere her tür hasarı, zararı, yükümlülüğü, kayıpları ya da masrafı Visa’ya, promotör de dahil olmak üzere bağlı şirketlerine, iş ortaklarına, sağlayıcılarına, haleflerine ve bunların yöneticilerine, çalışanlarına, ajanslarına da dahil olmak üzere) ödemeyi kabul eder.

  e)    Katılımcı, bu Kampanyaya katılarak, Visa’ya ve Visa’nın yetkilendirdiği kişi ve kurumlara adı ve soyadı, email adresi, telefon numarası, yaşı, cinsiyeti, milliyeti ve ikamet ülkesi olmak üzere kişisel bilgilerini Kampanyanın yürütülmesi için gerektiği ölçüde kullanmasına izin verir. Bu izin sözkonusu kişisel bilgilerin üçüncü partilerin yanısıra, Katılımcı’nın ikamet ettiği ülke dışındaki ülkelerdeki üçüncü partilere aktarımını içerebilir. Katılımcı sözkonusu ülkelerdeki veri koruma yasalarının kendi ikamet ettiği ülkedeki yasalarla eşdeğer olamayabileceğini ya da daha katı olabileceğini kabul eder.  Şayet Katılımcı kayıt esnasında Visa tarafından tanıtım amaçlı bilgilendirme gönderilmesi seçeneğini seçerse, kişisel bilgileri bu tür bilgilerin iletilmesi için kullanılacaktır. Bu bilgilendirmelere kişiselleştirilmiş epostalar ya da kişinin sağlamış olduğu bilgilere dayalı diğer iletişim yöntemleri dahil olabilir. İşbu Kampanya’yla ilgili olarak katılımcıların Promotör’e verdikleri posta adresi, telefon numarası, e-posta adresi dahil olmak üzere kişisel bilgiler Promotör’ün müşteri veritabanında yer almak ve gelecekte promosyon ve diğer amaçlarla kullanılması ve Promotör tarafından başka bilgiler edinilmesi için izin teşkil etmektedir. Visa’nın kişisel bilgileri kullanma şekli ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen Visa Gizlilik Politikası’nı inceleyin. (https://www.visapromotions.com/promotions/dsf/register.jsp )

  f)    Kayıt yapmış olan Katılımcılar diledikleri zaman promosyon amaçlı olarak gönderilecek SMS ya da epostalarda yer alan linklere girerek Kampanyadan çekilebilir. Katılımcıların sistemden çıkma işleminin 36 saat içinde gerçekleşeceğini gözönünde bulundurması gerekir.

  g)    Kampanya’ya katılmak için standart SMS ücretleri uygulanacaktır ve standart internet bağlantısı Kampanya’ya katılmak için yeterlidir ve katılımcıya yerel internet bağlantısı haricinde herhangi bir ek ücret yüklenmeyecektir. BAE’ne kayıtlı olmayan cep telefonu numaraları için SMS gönderimleri için roaming ücretleri uygulanabilir. Sözkonusu ücretler Katılımcılar tarafından üstlenilir. Bazı durumlarda, katılım için Wi-Fi ücretleri/bağlantı ücretleri ya da roaming ücretleri tahakkuk edebilir. Sözkonusu ücretlerin ödenmesinin yükümlülüğü her koşulda Katılımcıya aittir.

  h)    Katılımcılar Kampanyaya kayıt olurken doğru bilgiler vermekle sorumludur.  Visa, Kampanya kapsamındaki indirimlerle ilgili bilgiler içeren ulaştırılamayan, teslim edilemeyen, görülmemiş, silinmiş ya da Spam dosyasına düşmüş SMS ya da Eposta’lardan sorumlu değildir.  Promotör katılımla ilgili kayıtların gönderimi ya da teslim alınmasını kısıtlayabilecek ya da erteleyebilecek  ağ bağlantısı, bilgisayar, donanım ve/veya yazılım hata ve arızalarından dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

  i)    Bu Kampanya’ya katılım, yürürlükte olan yasalar gereği katılımın yasak olduğu ya da geçersiz sayıldığı ülkelerde hükümsüz sayılacaktır. Promotör Kampanya’nın herhangi bir ülkede yasalarca uygun olduğuna dair herhangi bir garanti ya da taahüt vermez. Promotör kendi takdir ettiği durumlarda bazı Katılımcıların belirli İndirimlere erişimini reddetme hakkını saklı tutar.

  j)    Kanunlar çerçevesinde, Promotör Kampanya’da değişiklik yapabilir ya da Kampanya’yı sonlandırabilir veya işbu Hüküm ve Koşullarda dilediği zaman www.visamiddleeast.com/dsf.  web sitesine değişiklikleri içeren yeni Hüküm ve Koşulları koymak koşuluyla değişiklik yapabilir. İşbu Hüküm ve Koşulların birden çok dilde yayınlandığı durumlarda, herhangi bir tutarsızlık ortaya çıktığında İngilizce dilinde hazırlanmış olan Hüküm ve Koşullar geçerli olacaktır.

  k)    Promotör’ün kararlı nihaidir ve tüm Katılımcıları bağlayıcı niteliktedir. No correspondence will be entered into. Bu belgede yer alan Hüküm ve Koşullara ya da Hüküm ve Koşulların özüne uymayan kayıtlar elenecektir. Herhangi bir şüphe olmaması adına, kayıt işlemleri yapılırken otomatik metinlerin ya da diğer mekanizmaların kullanımı yasaklanmıştır. Kullanımı halinde kayıt geçersiz sayılacak ve ilgili Katılımcı Kampanya’dan elenecektir.

  l)    Kampanyanın yürütülmesi Dubai Emirliği ve Birleşik Arap Emirliği yasalarına tabidir.

  m)    Promotör Visa Middle East (Ortadoğu) FZ LLC’dir (işbu Hüküm ve Koşullarda “Visa” olarak da anılmaktadır)  ve şirkete (Instagram özel mesaj) ya da PO 25500, Dubai, BAE adresine mektup yoluyla ulaşılabilir.  Visa Ortadoğu ve BBDO sözkonusu Kampanya’nın yürütülmesinden ve indirimlerle ilgili her tür konudan sorumludur.