Platinum Masa ile ödüyoruz, Avrupa'ya uçuyoruz. | Playcard

Platinum Masa ile ödüyoruz, Avrupa'ya uçuyoruz.

Platinum Masa ile ödüyoruz, Avrupa'ya uçuyoruz.

Platinum Masa uygulamasında yer alan ayrıcalıklı tüm restoranlarda toplam 300 TL ve üzeri harcamanı Play Visa kartınızla ödeyin, Avrupa'ya tek kişilik gidiş-dönüş bilet kazanma şansı yakala!

Kampanya Koşulları

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsun?

Kampanya Koşulları
  • Bu kampanya GC Yeme İçme Hizmetleri A.Ş. (GastroClub) tarafından düzenlenmektedir.
  • 15 Ağustos 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Platinum Masa uygulaması ile bu uygulamada kayıtlı Visa logolu Visa kredi kartlarını kullanarak, uygulama içinden QR kod ödeme yöntemiyle tek seferde veya toplamda 300 TL ve üzeri ödeme işlemi yapan ve kampanya katılım koşullarına uygun olarak başvuruda bulunan kişiler hak elde edeceklerdir. Bu kampanya, tüm havalimanı vergileri ve harçlar (bilet kesim ücreti 10 €) katılımcıya ait olacak şekilde Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma ve Viyana varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında gidiş - dönüş uçuş bileti promosyonundan faydalanma hakkı kazandırır.
  • Kampanyada belirtilen uçuş hakkından faydalanacak olan kişinin, kampanya başvuru koşullarını sağlamış Platinum Masa üyesi olması gerekmektedir.
  • Tüketiciler, kampanya çerçevesindeki uçak bileti promosyonu hakkından sadece 1 (bir) defa faydalanabilecektir.