Ödeme Noktaları

Ödeme Noktaları

Play kartını Yapı Kredi'deki vadesiz hesabına bağlatarak, dönem borcunun tamamının veya ödenmesi gereken asgari tutarın her ay son ödeme tarihinde hesabından otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsin. Son ödeme tarihinde hesapta yeterli tutarın bulundurulması yeterlidir. Otomatik Ödeme Talimatı'nı, hesabının bulunduğu Yapı Kredi şubesine, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'na ya da "Düzenli Ödemeler" seçeneğini kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden verebilirsin.

Yapı Kredi ATM’leri

Play kart ödemelerini, haftanın 7 günü, günün 24 saati, Türkiye'nin dört bir yanındaki 2.300'ü aşkın Yapı Kredi ATM'lerinden, kartlı veya kartsız olarak birkaç tuşa dokunarak yapabilirsin.

Ödemelerini doğrudan vadesiz hesabınızdan yapabileceğiniz gibi, dilersen nakit olarak da yapabilirsin.

Vadesiz hesaptan ödeme yapılabilmesi için, hesabın bulunduğu Yapı Kredi Şubesi'nden ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan hesabın kredi kartına bağlatılması yeterlidir.

Nakit ödemelerini ise kartın yanında olmasa dahi hesap özetinizdeki barkodu ATM üzerindeki barkod okuyucuya okutarak ya da kart numaranızı girerek de yapabilirsin.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

Play kart ödemelerini, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan, şubeye gitmeden, zaman kaybetmeden, 24 saat, bir telefonla yapabilirsin. İşlemlerini Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Yetkilisi'yle görüşerek ya da otomatik yanıt sisteminden yararlanarak gerçekleştirebilirsin. 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nın özel numarası, Türkiye'nin her yerinden önüne bölge kodu eklenmeden direkt çevrilir ve yalnız şehir içi görüşme ücreti ödenir.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Yapı Kredi Mobil Şube ile her an, her yerde bankacılık işlemlerini kolayca yapabilirsin.

Yapı Kredi Mobil Şube ile hesapların ve kredi kartlarınla ilgili bilgileri görüntüleyebilir, işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Kolay İşlem Menüsü ile belirlediğin hesap ya da kredi kartına ait işlemleri hızlıca yapabilirsin. EFT ve Havale işlemlerini dilediğin yer ve zamanda yapabilir, Hazır Kart'ına TL yükleyebilirsin.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Kredi Kartıyla Giriş ile hesabın elinin altında!

Kredi Kartı ile Internet Şubesi'ne giriş yaparak kart bilgilerine ulaşmak çok kolay! Play kartına ilişkin güncel borç/ekstre takibi yapabilir, sanal kart tanımlayabilir, Akıllı Asistan hatırlatma/bilgilendirme hizmetlerine başvuru ve daha bir çok kredi kartı işlemini gerçekleştirebilirsin.

Kredi Kartı ile Giriş adımından kredi kartının son 4 rakamı, müşteri numaran ve kart şifren ile, üye olmana gerek kalmadan anında giriş yapabilirsin.

Kredi Kartı ile İnternet Şubesi'ne Giriş

Yapı Kredi Şubeleri

Play kart ödemelerini Yapı Kredi şubelerinden de yapabilirsin.

PTT Online Şubeleri

Play, Türkiye'nin dört bir yanındaki Play kart kullanıcılarının ödemelerini kolaylaştırmak için PTT ile işbirliği yaptı. Pazar günü ve resmi tatillerin dışındaki günlerde mesai saatleri içinde kart ödemelerini PTT online şubelerinden yapabilirsiniz. Şubemizin bulunduğu illerde PTT ödemelerinden işlem ücreti alınmaktadır.

Üye İşyeri Ödeme Noktaları

Play kart ödemeni "World Ödeme Noktası" işaretinin bulunduğu World Üye İşyerleri'nde rahatça gerçekleştirebilirsin. World Üye İşyerleri’nden yapılan ödemelerden işlem ücreti alınmaktadır. Yetkilisi ilgili tutarı POS'a girer ve işlemin tamamlanır. Ödeme işleminin gerçekleşmesi için; kartının POS makinesinden geçirilmesinden sonra, ödeme yapmak istediğin tutarı Üye İşyeri yetkilisine belirtmen yeterlidir. Üye İşyeri yetkilisi ödeme tutarını POS'a girer ve işlemin tamamlanır.